Worker Service vs Cat Vehicles

Worker Service
10 - 5
CAT VM

W drugiej kolejce rundy wiosennej 2 Ligi, zmierzyły się ze sobą drużyny Worker Service i CAT VM. Od samego początku spotkania Worker Service narzuciło swoje tempo i styl gry, co zaowocowało szybkim objęciem prowadzenia. Agresywna gra ofensywna doprowadziła do kilku groźnych sytuacji podbramkowych, które zostały skutecznie wykorzystane, co przyniosło gospodarzom cztery bramki już do przerwy. Jednak CAT VM nie zamierzało poddać się tak łatwo. Mimo trudnej sytuacji, kontynuowali walkę i próbowali znaleźć sposób na przełamanie obrony przeciwnika. Ich wysiłki zostały nagrodzone jedną bramką i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 4:1. Po wznowieniu gry atmosfera na boisku pozostała gorąca, a obie drużyny walczyły o każdą piłkę. Padało wiele groźnych strzałów, dzięki czemu obejrzeliśmy wiele ładnych bramek. Ostatecznie to gospodarze okazali się być tego dnia lepiej dysponowani i odnieśli pewne zwycięstwo 10:5.